skip to Main Content

Діагностика та лікування дітей

Лікувально-діагностичний центр “GastroClinic” займається причинами, перебігом, прогнозом, профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей та підлітків.

Саме в дитячому віці актуальні захворювання стравоходу, шлунка, кишківника, гепатобіліарної системи. Це тому, що дитячий організм не володіє надійним і міцним захистом, і дуже вразливий перед інфекціями та токсичними речовинами.

Гортай донизу

Хвороби, які ми лікуємо

Захворювання стравоходу (запалення, порушення моторики, порушення роботи сфінктерів)
Захворювання шлунка (гастрит, виразкова хвороба, порушення моторики і кислотності, функціональна диспепсія)
Захворювання дванадцятипалої кишки захворювання печінки, жовчного міхура і проток (гепатит, холецистит, жовчокам’яна хвороба)
Захворювання кишечника (запалення, порушення функції: перетравлювання і всмоктування, порушення моторики: нестійкі випорожнення, запори)
Захворювання підшлункової залози (панкреатит) аутоімунні
Захворювання (хвороба Крона, виразковий коліт)
Гельмінтози
Синдром Жильбера

СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА:

Якщо дитина до року погано набирає вагу, часті відрижки, порушення випорожнення (після попередньої консультації педіатра)
Стійке порушення апетиту дитини (відмова від їжі або підвищення апетиту протягом 14 днів)
Біль в животі (пов’язана з прийомом їжі, певним часом доби, певним продуктом) зміна кольору шкірних покривів, сухість зміна звичного характеру і режиму харчування різкі зміни ваги (втрата або набір ваги за 3 місяці, більше 6-8 кг)
порушення характеру і регулярності стулу без видимих ​​причин (поза перенесеного гострого захворювання та медикаментозної терапії) домішка слизу, крові, залишків неперетравленої їжі в калових масах
Анемія
Загальна слабкість і нездужання