skip to Main Content

Гастроентеролог та дієтолог

Лікар гастроентеролог в медичному центрі “GastroClinic” займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту.

Дієтолог – це лікар з правильного харчування. Саме лікар, а не тренер, педагог або психолог. Він лікує від ожиріння, дає рекомендації, що стосуються правильного харчування і здорового способу життя.

Гортай донизу

Суть методу проста – пацієнт ковтає спеціальну капсулу, обладнану камерами. У процесі руху по шлунково-кишковому тракту пристрій робить знімки і передає інформацію на записуючий ресивер. Лікар аналізує отримані дані і дає висновок. Через деякий час капсула виводиться з організму природним шляхом.

Коли необхідно звернутися до Гастроентеролога?

Консультація гастроентеролога – це комплексний підхід до проблеми: на обстеженні він вивчить всю картину, щоб поставити правильний діагноз. У компетенції фахівця знаходяться хвороби нирок, підшлункової залози, печінки, жовчного міхура, селезінки, кишечника та шлунка, а значить і всі проблеми, пов’язані з:

Схудненням або набором ваги
Відрижкою
Печією
Здуттям живота
Діареєю або запорами
Нудотою і блювотою

Більшість людей вважають дані симптоми тимчасовими, нормальними або безпечними і лікують їх самостійно, купуючи ліки в аптеці за порадою друзів, Інтернету або провізорів. Але чекати, поки проблема переросте в клінічний діагноз – необачно і небезпечно. Адекватною реакцією на будь-які неполадки в роботі шлунково-кишкового тракту буде запис до лікаря гастроентеролога.

Коли необхідно звернутися до Дієтолога?

У всіх перерахованих вище випадках можливі коливання ваги, які негативно впливають на загальний стан. При цьому дотримання ретельно підібраної і збалансованої дієти дозволяє зробити життя комфортнішим.

Цукровий діабет
Алергічні стани
Онкологічні захворювання
Здуттям живота
Захворювання щитовидної залози
Хвороби травної та серцево-судинної систем

Основна специфіка дієтолога – це розробка схеми правильного харчування. Такі схеми особливо потрібні пацієнтам, що страждають від ожиріння, анорексії або хвороб шлунково-кишкового тракту. Проте, і цілком здорові люди, що притримуються правильного, збалансованого харчування можуть звертатись за консультацією до лікаря-дієтолога

Гастроентеролог