skip to Main Content

Гастроскопія та колоноскопія

Гастроскопія – дозволяє візуально обстежити слизову оболонку стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Обстеження проводиться за допомогою ендоскопа, який представляє собою гнучкий зонд з вбудованою відеокамерою, що дозволяє лікарю отримувати зображення на екрані.

Гортай донизу

Гастроскопія

Дозволяє візуально обстежити слизову оболонку стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Обстеження проводиться за допомогою ендоскопа, який представляє собою гнучкий зонд з вбудованою відеокамерою, що дозволяє лікарю отримувати зображення на екрані

В ході обстеження виконується не тільки візуальний огляд, а й при необхідності, взяття зразків слизової оболонки (біопсія) за допомогою спеціальних інструментів для подальшого лабораторного дослідження.

Покази до проведення гастроскопії:

Больові відчуття, тяжкість в шлунку після прийому їжі або болю натщесерце.
Постійна, виснажлива печія.
Рясна відрижка.
«Безпричинне» зниження ваги або відсутність апетиту.
Часта нудота і блювота.
Неприємні смакові відчуття.

Гастроскопія уві сні
(тривалість 10-20 хвилин)

Рекомендуємо проведення ГАСТРОСКОПІЇ УВІ СНІ, адже це сучасний і дуже комфортний метод дослідження. Ми використовуємо лікарські препарати, що мають м’який вплив на організм.

Це абсолютно безпечний вид обстеження. Весь цей час поруч з Вами перебувають лікар-ендоскопіст, анестезіолог та медична сестра. Вихід з медикаментозного сну здійснюється швидко і легко, без нудоти і запаморочення

Гастроскопія уві сні
Колоноскопія

Колоноскопія

Колоноскопія (фіброколоноскопія (ФКС), відеоколоноскопія (ВКС)) є «золотим стандартом» обстеження прямої і товстої кишки. Це обстеження прямої і товстої кишки за допомогою мініатюрної камери.

Суть колоноскопії проста: за допомогою крихітної ендоскопічної камери, яка вводиться в пряму кишку, лікар оглядає внутрішні стінки товстого кишечника. Зображення передається на екран монітора в багаторазовому збільшенні.

Якщо лікар під час процедури виявляє на стінках кишечника пацієнта розростання тканини, поліпи (доброякісну пухлину, яка може переродитися в рак), то він їх відразу видаляє.

Колоноскопія є найбільш інформативним і найбільш достовірним методом в діагностиці доброякісних і злоякісних новоутворень, неспецифічних запальних захворювань товстої кишки (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона та ін) і в 90% випадків дозволяє оглянути кишку на всьому протязі.

Після 40 років рекомендується проходити колоноскопію з частотою 1 раз/рік.

Рекомендуємо проведення КОЛОНОСКОПІЇ УВІ СНІ, адже це сучасний і дуже комфортний метод дослідження. Ми використовуємо лікарські препарати, що мають м’який вплив на організм.

Це абсолютно безпечний вид обстеження. Весь цей час поруч з Вами перебувають лікар-ендоскопіст, анестезіолог та медична сестра. Вихід з медикаментозного сну здійснюється швидко і легко, без нудоти і запаморочення.