skip to Main Content

Капсульна ендоскопія

Тривалість: 10-12 годин

Капсульна ендоскопія – сучасний, неінвазивний і високоінформативний метод дослідження відділів тонкого і товстого кишечника.

Гортай донизу

Суть методу проста – пацієнт ковтає спеціальну капсулу, обладнану камерами. У процесі руху по шлунково-кишковому тракту пристрій робить знімки і передає інформацію на записуючий ресивер. Лікар аналізує отримані дані і дає висновок. Через деякий час капсула виводиться з організму природним шляхом.

Проведення відеокапсульной ендоскопії дозволяє отримати точну інформацію про стан всього шлунково-кишкового тракту, в тому числі відділів тонкого кишечника, які неможливо досліджувати за допомогою інших діагностичних процедур (колоноскопії, гастроскопії, УЗД і т.д.) і на ранніх стадіях виявити серйозні захворювання.

Рекомендуємо проведення капсульної ендоскопії при:

Анемії, якщо при гастроскопії і колоноскопії не виявлено прихованих кровотеч і причин для зниження рівня гемоглобіну. В цьому випадку обстеження дозволить виявити виразки або пухлини тонкої кишки.
Гострій шлунково-кишковій кровотечі, якщо не виявлено її джерела в шлунку або товстому кишечнику.
Підозрі на хворобу Крона, оскільки вогнище ураження може локалізуватися тієї області, де можливе проведення колоноскопії.
Діагностиці поліпів кишечника, особливо якщо батьки страждали або страждають поліпоз шлунково-кишкового тракту.
Постійних болях в області живота неясного походження, при цьому інші методи діагностики ШКТ не виявляють відхилень.
Супутніх патологіях тонкої кишки при деяких аутоімунних захворюваннях.
Діагностиці целіакцій.

Для проведення відеокапсульной ендоскопії використовується унікальна для України модель ендоскопічної капсули останнього покоління ОМОМ HD.

Формат відеокамер HD
Є 4 камери
Кожна камера виробляє 5 кадрів в секунду (всього капсула робить 20 знімків в секунду (!)
Тривалий термін роботи камер і передавального пристрою, розрахований на 20 годин

Таким чином, дослідження шлунково-кишкового тракту капсулою ОМОМ HD є найбільш точним і містким, дозволяє виявити і зафіксувати найдрібніші зміни на їх початковій стадії появи.

Капсульна ендоскопія